Author: 9. April 2020, 14:05

Aprílové novinky: „Pracujeme z domu, aby ste mohli aj vy“

Od apríla si môžete Beeniu prepnúť do angličtiny, aplikácia je už kompletne preložená.


Nebudeme si klamať. Prišlo náročné obdobie, no musíme sa mu postaviť čelom a zvládnuť ho najlepšie, ako dokážeme. Ostávame doma, vyvíjame však ďalej a robíme všetko pre to, aby sa aj vám pracovalo z domu čo najlepšie.

Do you speak po anglicky?

Od apríla si môžete Beeniu prepnúť do angličtiny, aplikácia je už kompletne preložená. Ak máte kolegov z iných krajín, tak už medzi vami nebude žiadna bariéra.

Posunuli sme mobilnú appku na novú úroveň

Mobilná verzia Beenie prešla v poslednom období technologickou aj dizajnovou renesanciou. Takže okrem toho, že je opäť bezpečnejšia, tak aj vyzerá podstatne lepšie a jej rozhranie sa priblížilo desktopovej verzii.
Veď skúste a uvidíte, Beeniu pre Android nájdete here, iOS useri ju nájdu here.

Lúčime sa so záznamami

Sledujeme dáta, vnímame feedbacky. Funkcionalita záznamov (riziká, rozhodnutia, idey a otvorené body) patrila medzi najmenej využívané, tak sme sa ju po dlhších úvahách rozhodli odstrániť. Beenia tak bude výrazne jednoduchšia a prehľadnejšia, no hlavne nám vznikne dostatok priestoru na to, aby sme mohli viac rozvíjať funkcie, ktoré máte radi aj vymýšľať nové veci.

Na vašom názore nám naozaj záleží a budeme radi, keď nám raz za čas napíšete, čo sa vám na aplikácii páči alebo čo vám v nej chýba.

  Don't miss anything and subscribe
  []
  1
  Language
  Previous
  Next