Author: 28. January 2020, 12:11

Novoročné novinky: „Odštartujte 2020 s vyšperkovaným kanbanom“


Stromček zložený, koláče zjedené a predsavzatia spísané? Nový rok sa nám už pekne rozbieha a stále je dôležité vykročiť doň tou správnou nohou. Aby sme tu však iba nemudrovali do vetra, pozrite si dve zaujímavé novinky, ktoré vám s tým aj pomôžu v praxi.

Nový rok, nové filtre

Naše filtre dostali pod stromček nové kabáty! Funkcie ostávajú a pri novom dizajne sme sa sústredili na to, aby vám padol do oka vďaka jednoduchosti a lepšej použiteľnosti. Dajte vedieť, či sa nám to podarilo.

Máme pre vás novú nástenku; zn.: Produktivita + pohoda

Viete, čo potrebujete na efektivitu a produktivitu, s ktorou prejdete pracovným dňom rovnako pohodlne ako nôž maslom? Stačí na to šesť písmen – kanban. Tento systém vizualizácie práce pilujeme už nejaký ten piatok a stále hľadáme spôsoby, ako z neho môžete v Beenii vyťažiť maximum.

Od januára preto nájdete v tímových nástenkách dva prednastavené a fixné stĺpce. Prvý nesie názov „nové“ a automaticky sa v ňom objavia všetky novovytvorené aktivity. Druhý stĺpec je pripravený na uzavreté aktivity a keď doň presuniete splnenú úlohu, tak sa aj automaticky uzavrie. Všetko medzi tým (počet aj názvy ďalších stĺpcov) je už na vás a celý proces si môžete prispôsobiť podľa svojho štýlu práce.

Tu sa však kanbanové novinky nekončia a s vylepšenou nástenkou prichádza aj vylepšený spôsob spracovávania úloh. Krúžok pri aktivitách, ktorý doteraz slúžil iba na uzatváranie úloh, po novom umožní aj ich presúvanie podľa progresu. Všetok pohyb aktivít po nástenke je vďaka tomu pohodlný a zjednotený do jedného menu.

Ak však náhodou patríte medzi tých, pre ktorých je zvyk železná košeľa, tak sa nebojte – drag and drop stále funguje a dokonca ešte  o trochu lepšie, takže úlohy si dokážete presunúť rovnako ako doteraz.

  Don't miss anything and subscribe
  []
  1
  Language
  Previous
  Next