Author: 15. April 2019, 11:38

Aprílové správy: „4 nové funkcionality“


Na Beenii pracujeme ako včeličky už od samého začiatku a nič sa na tom nemení ani tento mesiac. Ak si aplikáciu otvoríte po 17. apríli, tak vás v nej budú čakať štyri zaujímavé novinky, ešte teplé z našej vývojárskej dielne:

1. Delegovanie zvládnete s prehľadom
Ako si udržať dokonalý prehľad nad vašimi úlohami, ktoré riešia členovia iných tímov? Čo tak dokonalým delegovaním: presunutie aktivity na riešiteľa z iného tímu je po novom otázkou jedného kliku. Ten automaticky úlohu sprístupní kolegom v zadanom tíme, ktorí s ňou môžu pracovať ako s vlastnou úlohou, pričom vy môžete vo svojom prehľade naďalej sledovať každý dôležitý krok, ktorý pri riešení tasku vykonajú.

2. Inbox vám postráži úlohy
Inbox je ďalšia príjemná novinka, ktorá vám prehľad nad prácou posunie o ďalší level vyššie. Funguje totiž ako váš osobný strážny pes na rozbehnuté úlohy – sleduje priebeh prác vo vašich tímoch a upozorní vás na všetky zmeny, ktoré sa v nich udejú. Inbox nájdete ako novú ikonku v pravej časti domovskej obrazovky spolu s číslom ukazujúcim počet aktivít, v ktorých prebehla nejaká operácia.

Vnútro inboxu nájdete zoskupené podľa časov, kedy zmeny vznikli a jednotlivé informácie máte rozdelené na úrovne, aby vás appka zbytočne nezahlcovala v prípadoch, kedy chcete v rýchlosti získať iba základný prehľad. V prvom rade tak uvidíte počet aktivít, v ktorých nastali nejaké zmeny a následne sa môžete prekliknúť na detailnejší pohľad na jednotlivé zmeny, kde uvidíte konkrétne operácie aj užívateľov, ktorí ich vykonali.

3. Dajte si na nástenku priečinkové zobrazenie
Vizualizácia úloh je v Beenii základom na to, aby ste sa na svoju prácu mohli pozrieť z vyššej perspektívy a dať tak na veky zbohom nalepeným papierikom s poznámkami. Na výber pritom máte dva sčasti rozdielne spôsoby zobrazenia – nástenkový a priečinkové zobrazenie.

Ak pre vás boli rozdiely medzi nimi doteraz zbytočne mätúce, tak pre vás máme nové tlačidlo, ktorým si môžete stromový pohľad hneď prepnúť aj do nástenky.

4. Globálne plus

Štvrtou dobrou správou v rámci aprílového releasu je rozšírenie tlačidla plus, ktoré slúži na vytváranie aktivít a záznamov. Novinkou je rozšírenie atribútov, ktoré k ním môžete pridať – okrem pôvodného názvu, popisu a zaradenia do tímu môžete v novom zobrazení hneď stanoviť aj dátum, priradiť riešiteľa, kanban atribút či stanoviť prioritu.

Globálne plus
  Don't miss anything and subscribe
  []
  1
  Language
  Previous
  Next