+421 911 071 367
Prihlásiť sa na odber noviniek

Cenník

Cenník

V posledných mesiacoch sa pracovný život výrazne zmenil a vieme, že nie každý si vie zvyknúť jednoducho. Rozhodli sme sa preto, že používanie Beenie bude na teraz v plnej miere bezplatné.

Ak sa stihnete zaregistrovať do 1. 9. 2020, ostane pre vás aplikácia s aktuálnymi funkciami navždy zadarmo.

Rozbehnite svoj tím ZADARMO

Registrujte sa už dnes a otestujte, ako môže vám
a vášmu tímu Beenia pomôcť.

Levely manažéra pri používaní aplikácie

FORMALIZÁCIA - začínajúci manažér
Využije z Beenie hlavne formalizáciu práce, to znamená, že sleduje poctivé zapisovanie úloh, priradzuje úlohy ku kolegom, kontroluje termíny, vytvára pracovné tímy,…
MONITORING - praktický manažér
Okrem formalizácie práce robí aj dohľad a monitorovanie práce, realizuje porady, sleduje statusy na úlohách, deleguje prácu, zapisuje poznámky k úlohám, overuje zmysluplnosť a pochopenie úloh, povzbudzuje k zmenám v návykoch práce u kolegov,…
PREDCHÁDZANIE - zdatný manažér
Predchádza problémom a využije okrem formalizácie a monitoringu práce aj možnosti metodík ako je Kanban, využije súhrnné informácie z grafov, zbiera nápady od kolegov, sleduje riziká na úlohách a takto maximálne využije tento nástroj.

Viete, že pomocou Beenie dokážete zvýšiť produktivitu práce vo vašej firme minimálne o 30%?

Tu je 7 dôvodov:

  • 1Ušetríte minimálne 30 minút denne, keď nebudete musieť zdĺhavo hľadať informácie v e-mailoch, v notesoch alebo u kolegov. Všetko nájdete vždy na jednom mieste.  
  • 2 Odbremeníte sa od preposielania súborov. Zamestnanci budú mať všetky potrebné dokumenty "poruke" a navzájom zdieľané.
  • 3 Získate viac času efektívnejšími poradami. Všetko od naplánovania schôdzky až po rozdelenie nových úloh zvládnete priamo v aplikácii.
  • 4 Znížite množstvo zabudnutých úloh. Už žiadny stres a žiadne výhovorky. Každý na hlavnej obrazovke Beenie presne uvidí svoje úlohy a termíny, dokedy ich má zvládnuť.
  • 5 Vyhnete sa plneniu úloh, ktoré práve nie sú dôležité. Stačí označiť, ktoré činnosti sú prioritné a všetci o tom budú hneď vedieť.  
  • 6 Miniete menej času na prípravu a podávanie reportov či zbytočné stretnutia. Stačí on-line sledovať status na každej úlohe a vždy budete v obraze.
  • 7 Podporíte tímovú spoluprácu. Pri spoločnom sledovaní úloh sa tímová práca stane jednoduchšou a efektívnejšou. 

[]
1 Step 1
Menoyour full name
Priezviskoyour full name
Previous
Next

[]
1 Step 1
Menoyour full name
Priezviskoyour full name
Previous
Next